Doprava zdarma 5ks SMA female rovnou vodotěsný konektor (UFL)IPEX pro 1.13 mm kabelové sestavy RF propojovací kabel 15cm délka

Nový produkt

Skladem

251.64 Kč

Přidat na seznam přání

Doprava zdarma 5ks SMA female rovnou vodotěsný konektor (UFL)IPEX pro 1.13 mm kabelové sestavy RF propojovací kabel RF koaxiální kabel sestavy (7/16 DIN/N/TNC/BNC/FME/U. FL/IPEX/L9/SMA/SMB/MMCX/MCX/OEM) Jsme se zaměřili na sestavy koaxiální Naše vlastní RF kabelové sestavy jsou postaveny-in a dodávány po celém světě RF kabelové sestavy v 50 ohmů lze objednat pomocí následující typy konektorů jako jsou 7/16 DIN, BNC, FME, MCX, MMCX, N, QMA, SMA, SMB, SMC, SMP, SSMB, TNC, UHF, U. FL a 75 ohmů kabelové svazky mohou být provedeny s následujícími 75 ohmů, konektory, jako jsou BNC, F, N, SMB, SMC, TNC a mini SMB RF kabel sestavy obsahuje: RG141/RG142/RG174/ RG178/RG179/RG180/ RG187/RG196/RG213/RG214/RG218/RG219/ RG223/RG303/RG316/RG316-DS/RG393/RG400/RG401/RG402/RG405/RG58/U RF kabel sestavy mohou být vyrobeny s mnoha různými typy konektorů a vlastní délky v závislosti na vašich potřebách a aplikace, Pokud budete potřebovat speciální RF kabel konfiguraci sestavy nebyl nalezen zde, můžete si vytvořit svůj vlastní RF kabel konfiguraci sestavy tím, že volá naše obchodní oddělení Konektoru na první sma female konektor může být Rovněž upraven Konektor na druhé ufl konektor typ Kabelu 1.13 délka Kabelu 15cm Balení Standardní

Naše společnost

Zhenjiang WORLDPEAK elektronické výrobky co.,ltd se nachází Jingkou Road,zhenjiang City, Provincie ťiang-su v Číně.

Specializující se na navrhování,výzkum,výroba a prodej různých RF koaxiální konektory a rf koaxiální kabel,naše společnost má moderní techniku,dokonalé a úplné testování znamená a 100-lůžko CNC odpovídající vybavení.

Společnost prošel ISO9001:2000 certifikace systému managementu jakosti v roce 2001,a začal používat software pro správu ERP organizovat řízení výroby od roku 2006.

Hlavními produkty jsou RF koaxiální konektory,kabelové svazky,naprosto více než 20 série , cca 2000 odrůd,N,BNC,TNC,SMA,SMB,L9,MCX,7/16DIN, CC4,MMCX/FME/QMA a tak dále.

Náš výrobní proces je v souladu s mezinárodními standardy,produkty splňují IEC a MIL technických norem throngh testování výkonu orgánů,široce používané v oblasti komunikace.

Naše krédo je "Qualtiy je první,zákazník je král",vyvážíme naše zboží do mnoha zemí světa a užijte si dobrou pověst jak doma i v zahraničí.

Naše výrobky se vyvážejí na Východ Europ, Weatern Europ ,Střední východ, Afrika, Jihovýchodní Asie.

Balení & Dodávka

Dodání

Naše spolupráce a profesionální mezinárodní logistické společnosti, rychlé, bezpečné, levné, aby zákazník věřit.

Naše Služby

Můžeme to udělat:

• Nízké ztráty Superflexible Montáž Kabel S Konektorem továrny prodávat přímo

• Dlouhodobý,silný a stabilní zásobování schopnosti

• Doba dodání: 1-2 pracovní dny

• Myslíte jako vaše požadavky na balení,značka nebo jiné návrhy

• Silnou podporu prodeje politiky

• Ex-tovární ceny a konkurenceschopné ceny

• Jsme schopni poskytnout vám dobrý survice

• Odpověď vám co nejdříve.(bude vám odpovědět co 10-20 minut, a to na základě, jak se vaše vyžadují.)

Přizpůsobení výhody Spolehlivý výkon Dokonalý systém řízení výroby (ISO9001,ISO14001) máme zkušenosti o RF komponenty více než 20 let Zkušený R&D personál. Všechny Výrobky budou testovány před odesláním OEM/ODM služby k dispozici.

FAQ

Q:jaká je vaše společnost, MIN?

A: obecně, pokud se používají značky zákazníků, budeme žádat alespoň 500~800pcs, to můžeme vyjednávat.

Q: Jaká je vaše dodací lhůty?

A: prosím, zeptejte se našich akcií v první, produkty mohou vyslat, jakmile obdržíte váš vklad.Pokud použít zákazníků značky, jsme bude trvat 3-5 dnů k přípravě materiálů a hromadné výroby.

Q: Může vaše společnost přijmout přizpůsobit?

A: Vítáme OEM & ODM.

Q: Jak vyřešit problém po prodeji služby?

A: prosím, zeptejte se nás pro technickou podporu, pokud máte pracovníci vědět, jak opravit.Pokud nemají inženýři, prosím, pošlete zpět položky, můžeme opravit položky pro vás.

Q: Můžete mi poslat vzorek pro nás vyvíjet?

A: Ano, můžeme. Vzorek může vyslat, jakmile se zeptáte na to, ale bude žádat, vzorek poplatek. Vzorek poplatek se vrátí zpět v budoucnosti pořadí.

Štítky: ipx sma, konektor sd, bdx33, B001, 5v relé modul nízké úrovni, ipex mužského, vna, vysoké nízké úrovni relé, ipex se sma, paměť flash nand.

Pohlaví Žena
ipex UFL
Aplikace Audio & Video, Osvětlení
sma 1.13 kabel
Značka WORLDPEAK
Typ Koaxiální kabel sestavy
ipex se sma sma 1.13 kabel

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

Doprava zdarma 5ks SMA female rovnou vodotěsný konektor (UFL)IPEX pro 1.13 mm kabelové sestavy RF propojovací kabel 15cm délka

Doprava zdarma 5ks SMA female rovnou vodotěsný konektor (UFL)IPEX pro 1.13 mm kabelové sestavy RF propojovací kabel 15cm délka

Související produkty

Porovnat