ZigBee 3.0 Čidlo Teploty A Vlhkosti, Tuya Smart Life App Dálkové Ovládání, Klimatizace, Dálkové Ovládání, Snímač Zařízení

Nový produkt

Skladem

297.98 Kč

Přidat na seznam přání

Popis:

1.Tuya Smart, ZigBee Čidlo Teploty a Vlhkosti:Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je třeba pracovat s čidlo teploty a vlhkosti,stejně jako řadu ZigBee inteligentní produkty, které se ukázaly být mostu a řízení centrum pro inteligentní domy a hraje nezastupitelnou roli pro všechny ZigBee výrobků a realizuje celou inteligentní propojení vašeho domu.Jednoduše přidejte snímače do ZigBee hub po přidání uzlu do Inteligentní Život/Tuya Aplikace.

2.V reálném čase, vnímání teploty a vlhkosti změny a real-time zpráva pro vaše chytré telefony s Inteligentní Život Tuya Aplikace podporovány.Zobrazení historie záznamu v Aplikaci pro chytré ovládací prvky pro váš dům teploty a vlhkosti.Monitor váš dům teplota a vlhkost, bez ohledu na to, kde jste.

3.Nové ZigBee technologie s nízkou spotřebou energie mikroprocesor pro dlouhé pohotovostním režimu.Navržen s nízkým napětím monitorování funkce připomenutí v App pro real-time napájení na snímači.Baterie s dlouhou výdrží.

4.Nově přidané s teplotní kompenzace technika s inteligentní scéna vazby na klimatizace a zvlhčovače,které nabízejí svůj dům s nejvíce komfortní teplotu a vlhkost, aby si naše inteligentní život.

5.Široce používán v různých místech, a jednoduše držet ho na zeď s nálepkou pro jednoduchou montáž,lehký a kompaktní.Snadno nastavit a konfigurovat, aby váš Chytrý Život Aplikace pro pohodlné ovládání.

Specifikace:

Název produktu: čidlo Teploty a vlhkosti

Typ baterie: CR2032

Detekce teplotní rozsah: -10℃ ~ +55°C

Vlhkost rozsah detekce: 0%~95%RH

Detekce teploty přesnost: ±0,5℃

Vlhkost přesnost detekce: ±3%

Bezdrátový protokol: ZigBee 3.0

Rozměry výrobku: 37*11.6 mm

Obsah Balení:

1* čidlo Teploty a vlhkosti

1*Uživatelská příručka

Štítky: ewelink zigbee, mini sonoff, ios inteligentní zařízení, čidlo vlhkosti inteligentní bydlení, zigbee teplota metr, senzor zigbee, dveře tuya smart, dlouho chytrý teplota, aqara, stc3028.

Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Značka centechia
Původ KN(Původu)
Stav Sestavy Ready-to-Go
Číslo Modelu Čidlo teploty a vlhkosti
Kamery Jsou Vybaveny No

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

ZigBee 3.0 Čidlo Teploty A Vlhkosti, Tuya Smart Life App Dálkové Ovládání, Klimatizace, Dálkové Ovládání, Snímač Zařízení

ZigBee 3.0 Čidlo Teploty A Vlhkosti, Tuya Smart Life App Dálkové Ovládání, Klimatizace, Dálkové Ovládání, Snímač Zařízení

Související produkty

Porovnat