50/100ks FTTH SC UPC vlákno rychle konektor pro drop kabel SM Rychlé Studené Shromáždění pole optický konektor doprava zdarma IL<0.7 dB

Nový produkt

Skladem

209.49 Kč

Přidat na seznam přání

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Specifikace

Použitelné pro

3.1x2.0mm drop kabel

Optické vlákno průměr

φ125um (657A&657B)

Těsné vyrovnávací paměti průměru

φ250um

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 10s (vyloučit vlákno řez)

Vložit ztráty

≤0.7 db

Návrat ztráta

≥50dB

Upevňovací síla nahých vlákno

≥ 5N

Pevně upínací síla opláštění

≥ 8N

Pevnost v tahu

≥ 50 N

Pomocí teploty

-45°C~+80°C

Funkce

1.Cena-Konkurenční

2.Nízký Vložný útlum a PDL

3.Továrna-ukončen a Testovány

4.Možnosti vlákna: G. 652 /G. 657/OM1/OM2/OM3 a ODPOLEDNE Panda Vlákno

5.Konektor Možnosti: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6.Leštění Varianty: PC/UPC/APC

7.Funkce Konektoru se Keramické Dutinky

Aplikace

1. Patch panel.

2.Rozdělení Rámu

3.FTTH

Produkt Show:

Štítky: Vlákno, fiber optic, 100 rychle konektorů apc, 1x16, sm hračka, ftth nástroj, apc konektor, čest, muži optika, SC UPC.

MN 20ks 50ks 100ks
Položka Rychlé Studené shromáždění podal konektor
Platí pro 2.0*3.0 mm drop kabel
RL >50dB
Značka NoEnName_Null
IL <0.7 dB
Vlákno Typ Single Mode
Kompatibilní Huawei
Položka Délka 1m
Číslo Modelu FASTC-SC
Velikost SC APC UPC
Typ Konektoru SC/APC

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

50/100ks FTTH SC UPC vlákno rychle konektor pro drop kabel SM Rychlé Studené Shromáždění pole optický konektor doprava zdarma IL<0.7 dB

50/100ks FTTH SC UPC vlákno rychle konektor pro drop kabel SM Rychlé Studené Shromáždění pole optický konektor doprava zdarma IL<0.7 dB

Související produkty

Porovnat