Manuální diesel booster pumpS60H Common rail diesel Vstřikovací trysky validator palivové trysky Vstřikovače tester kvalitní,

Nový produkt

Skladem

2 450.97 Kč

Přidat na seznam přání

Diesel Vstřikovací Trysky Pop Tester paliva, vstřikovací tryska tester

Diesel Vstřikovací Trysky Pop Tester paliva, vstřikovací tryska tester s 0 - 400 BAR / 0 - 6000 PSI Duální Stupnice Měřidla je vhodný pro všechny common rail vstřikovačů a mechanické vstřikovače, pomocné produkty mají kompresní ventil, to může zkontrolovat vstřikování paliva podmínky různé typy injector snadno a rychle. To také může být použit s common rail injector 118 elektromagnetický ventil tester pro testování různých typů common rail vstřikovačů. Vstřikovače kontrola vybaven dvěma různými typy potrubí. Můžete libovolně přepínat vhodné pro detekci vstřikovače, to je dobrá volba Počáteční inspekce vstřikovače pracují státu.

Diesel Vstřikovací Tryska Tester / Pop Tlak Tester - Dual Stupnice Bar / PSI Měřidlo

Tento produkt pomáhá test Dieselových Vstřikovačů pro otevírací tlak, únik, sprej vzory, atomizace, tlachání vlastnosti a úniku mezi trysky a vstřikovače. Kompletní s transparentní plastové nádrže a filtru a dvou spojovacích trubek M12 a M14. Kalibrovaný ruční čerpadlo s 3 1/2" dial čtení 0-600 bar (0-8000lbs/sq inch).

Tyto Trysky testery se používají k nastavení vstřikovací trysky otevírací tlak, trysky seat těsnost a k provádění zkoušek těsnosti, sprej vzor atomizace opakování testů a tlachání charakteristické testy.

Poskytujeme také Provozní Příručka vysvětlující detaily a fungování vstřikovací tryska tester a různé testy provádí v balíčku.

Parametr S60H injector validátor

Objem: 50*27*18 cm

Hmotnost: 4,5 kg

Štítky: diesel pánské, injector tester, tryska tester, vstřikovače nafty, common rail test, common rail tester, brzdové metr, autool baterie tester, test vstřikovacího ventilu, vstřikovače.

Funkce 1
Šířka Položky 17cmcm
Externí Testování Certifikace CCC
Verze Softwaru v2.0
Typ Materiálu Injector checker
Hmotnost Položky 5kgkg
Původ KN(Původu)
Typ Položky Mechanické Testery
FUNKCE 2
Název Modelu S60H+S70H
Funkce 3
Verze Hardwaru V1.0
Položka Délka 46cmcm
Elektronické No
Moc 0
Napětí 0
Položka Výška 27cmcm

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

Manuální diesel booster pumpS60H Common rail diesel Vstřikovací trysky validator palivové trysky Vstřikovače tester kvalitní,

Manuální diesel booster pumpS60H Common rail diesel Vstřikovací trysky validator palivové trysky Vstřikovače tester kvalitní,

Související produkty

Porovnat