XTUGA FTM16 16-Kanálový Profesionální Zvukový Mixer Audio Built-v 99-bit DSP Digitální Efekt s Digitálním Displejem, MP3,Bluetooth,USB

Nový produkt

Skladem

4 721.38 Kč

Přidat na seznam přání

XTUGA FTM16 16-Kanálový Profesionální Audio Mixer

Bod:

1. Ultra Nízká Hlučnost 16-Kanálový Univerzální Audio Mixer.Vybaven zlacenými XLRs a vyvážený linkový vstup rozhraní,s vložit bodů.Vyvážené XLR (Canon) vstup, můžete připojit standardní Canon konektor samec,každý mikrofonní vstup zásuvka má +48V Mirage Napájení.

2. Každý kanál má 3-pásmový EQ, LOW: 80 Hz, MID: 2,5 kHz a HIGH: 12 KHz.Můžete ovládat signál podle řečníci, posluchači a diváci je chuť ascension nebo útlum.

3. Jeden hlavní kanál smíšený výstup a nahrávání výstup,Má dva skupinové programy.Použít Trasu, Přepnout tlačítko pro výběr hlavního výstupu nebo skupiny výstupů, kterou chcete.

4. Vestavěný víceúrovňové digitální efekty.Ti 99-bit DSP digitální efekty.Vyberte vhodný reverb efekt otáčením,jako je například zpoždění, chorus a reverb, atd.

5. Profesionální 48V fantomové napájení je k dispozici pro všechny typy kondenzátorové mikrofony. Univerzální napájení: AC~90V-240V.

6. Všechny mono kanály mají peak LED indikátor. Nastavení GAIN, dokud kontrolka je matné nebo slabě osvětlené.Dosáhlo ultra nízké zkreslení.

7. Vestavěný Bluetooth přehrávání, můžete připojit externí zařízení, jako jsou mobilní telefony, počítače, atd. S rozhraním USB, podpora MP3 / U disku a dalších zařízení, přímý vstup, vestavěný MP3 přehrávač a rekordér, podpora formátu: MP3 / WAV / WMA,záznam a editace zvuku pomocí USB a počítače.high-definition LCD displej. Podpora FM rádio funkce, funkce dálkové ovládání infračervené, podpora SD/TF karet, atd.

8. Každý kanál je dodáván s pomocným poslat, použít SÓLO knoflík pro ovládání velikost přenášeného signálu na tomto kanálu.

9. Výkonné monitorovací funkce, lze připojit vnější vlivy a sleduje, poskytují větší dynamický rozsah, připojte sluchátka ke sledování směrování zvukových signálů.

10. Další funkční tlačítka: kanál fadery, podíl zvuku, směšování a distribuci zvukových zdrojů. Stejně jako FX efekt fadery, group hlasitost fadery a hlavní výstupní hlasitost fadery. Tyto může být provedeno tím, že pohybuje fadery, aby získat efekt, který chcete.

Popis:

Vestavěný Digitální Multi-FX Procesor:

All-nové efekty ReadyFX motor zaměstnává floating-point DSP, navržený speciálně pro intenzivní zpracovávání vysoce kvalitního audio.

Vám dává 99 ohromující digitální efekt přednastavení, jako jsou delay, chorus a reverb. Aplikovat je na každém kanálu, jakož i na monitory a hlavní výstup. Samozřejmě pokud si cenil si přívěsné vybavení, které jste přirostl k srdci, to vám umožní integrovat je do směsi – obcházet vestavěný FX procesor.

Jak Fungují:

1. Napájecí napětí musí být potvrzena jako první.

2. Ujistěte se, že vypínač napájení tohoto produktu je odříznout a zda je napájecí kabel plug je spojeny s napájení zásuvky.

3. Nastavit každý z těchto kontrol dolů, aby se zabránilo hlavní zvuk z explodující. Zvuk exploze může poškodit váš hlasový systém nebo vaše uši (když budete nosit sluchátka). Primární tlačné (vlevo/vpravo), seřaďovací posunovač, účinek tlačné a všechny vokální odstávek.

Zvýšení kontroly .........................................................Přejděte na daleko vlevo

Vysoké, střední, baskytara......................................................Jít do centra

Účinek kontroly EFX...................................................Přejděte na daleko vlevo

BAL .........................................................................Přepněte do středové polohy

Vypněte všechny ostatní knoflíky na levém.

4. Přepínač power je nastaven do polohy označené (1) a LED světlo začne pracovat, když je na.

5. Nastavte levý a pravý kanál z hlavní tlačná do střední polohy a začít pracovat.

6. Nastavte kanál posunovače, musíte se na kanál posunovač v dolní poloze a poté připojte externí zdroj vstupní část.

7. Pro připojení na externí zdroj, přidejte Získat kontrolu.

8. Nastavení ovládání tónu vaší chuti.Upravte efekt knoflíku z minima na maximum, aby se echo efekt v určitém frekvenčním pásmu. Nastavení zpoždění kontroly a zdvojení kontroly, můžete získat různé echo efekt.

Technická Specifikace:

Mono vstup/vstup pro Mikrofon:

elektronicky vyvážené, diskrétní vstupní konfigurace

Šířka pásma:10Hzto60kHz±3dB

Zkreslení:0.01%na 4 Adbu, 1 KHZ. Bandwudth 80 KHZ

Mikrofon frekvenční odezva:

-129.5 dbu,, 150 Ohm zdroj

-117. 3dbqp, 150 Ohm zdroj

-132.0 dbu, vstup zkratovaný

-122.0 dbqp, vstup zkratovaný

Zisk rozsah:+10 db až 60 db

Line vstup:elektronicky vyvážená

Šířka pásma:10hz až 60khz+ 3db

Zkreslení:0.01%se na 4dbu 1 khz šířka pásma 80 khz

Linka zisk rozsah:+10dbu, aby dbu

Vyvážené

Ahoj EQ:12KHZ +- 15db

Mid EQ:2,5 kHz+/-15dB

Lo EQ:80 hz+/-15dB

Hlavní Výstup:

Maximální výstup:+22dbu vyvážené

Pomocný výstup:+22dbu nevyvážený

Výstup pro Monitor:+22dbu nevyvážený

Poměr signálu k šumu:+112db, všechny kanály na Jednotu Zisk

Napájení:AC 90V-240V

Napětí:50HZ/60HZ

Co je v Krabici:

16-Kanálový Mixer 1 x

Napájecí adaptér x 1

Uživatelská příručka x 1

Štítky: audio mixer, audio dj mixer, audio mixer professional, 4-kanálový mixer, fáze systému, audio mixer konzole, dj mixer, gay svět, audio mixer s usb, chladný čaj.

Typ Míchačky
Značka XTUGA
Svazek Svazek 1
Číslo Modelu audio mixer
Funkce

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

XTUGA FTM16 16-Kanálový Profesionální Zvukový Mixer Audio Built-v 99-bit DSP Digitální Efekt s Digitálním Displejem, MP3,Bluetooth,USB

XTUGA FTM16 16-Kanálový Profesionální Zvukový Mixer Audio Built-v 99-bit DSP Digitální Efekt s Digitálním Displejem, MP3,Bluetooth,USB

Související produkty

Porovnat