Čelní sklo Sada na Opravu Quick Fix Auto Popraskané Sklo Pryskyřice Kit, Tmel Leštění Auto Screen Okno Nástroj DIY Opravy C7H8

Nový produkt

Skladem

175.52 Kč

Přidat na seznam přání

Vlastnosti:

O Čelní Sklo Opravy:

Tento kit je navržen tak, aby majitelé vozidel potřebné informace a nástroje pro opravu drobných poškození na vrstvené automobilové sklo skel.

Tento kit by měl být používán pouze na býci-oko, pavouk, web, hvězda škody, a některé kombinace přestávky menší než 1 palec (25 mm) v průměru. Tato sada nebude oprava povrchu jámy větší než nebo praskliny delší než 3/16 palce (5 mm).

Pokud se poškození(s) jsou v Ovladačích Primární Oblast Zobrazení (DPVA), jak je popsáno v ROLAGS, majitelé by měli mít své sklo, ze strany profesionální sklo opravy technik k určení, zda čelního skla by měly být opraveny nebo vyměněny.

Tato sada může být použita pro opravu více škody.

Použití této sady nelze opravit plné optické čirosti skla.

Umožňuje komukoli opravit poškozené čelní sklo nebo okna.

Jediná složka - eliminuje míchání.

Vytváří neviditelnou, nezjistitelné opravy v poškozených automobilových skel nebo jiných vrstveného skla pro windows.(Icludes pokyny.)

DIY windshield repair kit je určen k vyplnění vzduchové dutiny se silným pronikavým lepidlo, které spojí volné skla a obnovit viditelnost.

Patentovaný design odvádí vzduch k vyplnění dutin se speciálně formulovaná kapalina sklo,že zkreslení a dluhopisy volné sklo zabraňuje poškození šíření.

Poznámka:

Příprava Povrchu:

• Jakmile dojde k poškození, pokrývají oblast s Transparentní Páskou, aby udržet vlhkost a nečistoty od vstupu do poškozené oblasti.

• Poškození by mělo být co nejdříve opravena, aby se zabránilo malé trhliny šíření.

• Neprovádějte opravy na přímém slunečním světle.

• Ideální aplikační teplota je 60°F až 90°F (15°C až 32°C). Nechte vozidlo dostatek času se aklimatizovat na tuto teplotu, pokud to bylo v horkém nebo chladném prostředí.

• Povrchy musí být čisté a suché, aby se řádné opravy.

• Nedovolte, aby pryskyřice přijít do kontaktu s automobily lakovaný povrch, stěrače, nebo plastové obložení, protože to může způsobit poškození. Ne všechny škody, které mohou být opraveny na obnovení plné optické jasnosti.

DŮLEŽITÉ! Aby se snížilo riziko chemické kontaktu s pokožkou a očima, vždy noste ochranné brýle a rukavice při manipulaci s tímto výrobkem.

Vyhněte se použití na přímém slunečním světle-práce v zastíněné oblasti.

Nefungují na horké sklo, park vozidel v zastíněné oblasti a otevřít pro windows na chladném povrchu skla.

Holicí strojek je povinen odebrat součásti a dokončit opravy.

Nedovolte, aby pryskyřice přijít do kontaktu s lakovanými povrchy.

Parametry Výrobku

Materiál :Plast A Guma

Obsah balení:

1*2ml Opravy pryskyřice

1*injekční Stříkačky

5* Vytvrzení filmu

2* Lepicí Podložka

1*Blade

1*Podstavec

Děkuji vám za vaši pozornost, pokud chcete koupit více, než máme uvedeny, prosím, kontaktujte nás.Hezký den!

Štítky: sklo tmel, glass repair kit, dveře auta sealer, zobrazení nuly, poškrábání obrazovky, crack fix sklo, epoxidový tmel, automatické dveře sealer, oprava čelního skla, butyl tmel.

Název Modelu /
Typ Materiálu Plastové A Gumové
Hmotnost Položky 60g
Typ Položky Plnidla, Lepidla A Tmely
Speciální Funkce Auto Sklo Opravy Nástroj
Původ KN(Původu)
Externí Testování Certifikace CCC

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

Čelní sklo Sada na Opravu Quick Fix Auto Popraskané Sklo Pryskyřice Kit, Tmel Leštění Auto Screen Okno Nástroj DIY Opravy C7H8

Čelní sklo Sada na Opravu Quick Fix Auto Popraskané Sklo Pryskyřice Kit, Tmel Leštění Auto Screen Okno Nástroj DIY Opravy C7H8

Související produkty

1 Recenze
IRFP250
450.85 Kč
Porovnat