Kočky patří v Česku mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky a není se čemu divit. Kočky nevyžadují tolik pozornosti jako psi, jsou samostatné, hravé, krásně předou a nemusíte je každý den chodit venčit. Místo toho stačí pořídit svému chlupaté kamarádce kočičí toaletu, která tento úkol přebere za vás. Čištění takové toalety ale nemusí být zrovna dvakrát příjemnou záležitostí a jistě vás tak potěší fakt, že si tuto činnost s výrobkem značky Catgenie můžete značně ulehčit.

Co je toaleta Catgenie?

Kočičí toaleta značky Catgenie představuje revoluci v potřebách pro domácí mazlíčky na českém trhu. Jedná se o plně automatizovaný přístroj, který disponuje dvěma druhy zapínání, kdy si můžete vybrat mezi zmáčknutím tlačítka „start“, když chcete, aby se toaleta vyčistila na váš povel, nebo nastavit zapínání „aktivace kočkou“, kdy se díky pohybovému čidlu po vykonání potřeby vašeho mazlíčka toaleta spláchne sama. Nemusíte se přitom bát nepříjemných pachů, se kterými se majitelé koček musí často potýkat. Moderní toaleta pro kočky Catgenie totiž veškerý zápach eliminuje a zbaví ji veškerých bakterií a parazitů, kteří by se v ní mohli nacházet.

 

Jak to funguje?

Toaleta Catgenie se plní speciálním typem omyvatelných granulí, které jsou permanentní, takže nemusíte každý měsíc ve zverimexu kupovat nový pytel. Tyto granule jsou při aktivaci toalety omyté roztokem SaniSolution, který je zbaví zápachu a mikrobů a následně vysušené horkým vzduchem. Neobávejte se, že by vám instalace tohoto zařízení zabrala několik hodin. I pokud nepatříte mezi právě ty nejzručnější, toto zařízení jistě zvládnete uvést do provozu bez vynaložení většího úsilí. Vše, co k tomu budete potřebovat, jsou dvě hadice – jedna na přívod čisté vody, která granule oplachuje, a druhá vypouštěcí, která použitou vodu odvádí. Obě tyto hadice jsou navíc součástí balení a vy je nemusíte dokupovat zvlášť!

Výhody toalety Catgenie

Jaké jsou výhody kočičího záchodu Catgenie oproti obyčejným toaletám, které zakoupíte v jakémkoli běžném zverimexu? Jako první bychom uvedli zjednodušení vaší každodenní práce. Nikomu se přece nechce pobíhat s lopatkou a vytahovat z granulí to, co tam po sobě vaše kočička zanechala. Automatická toaleta tento problém vyřeší za vás, a vy tak už nikdy nebudete muset vykonávat tuto nepříjemnou povinnost.


Další výhodou, kterou bychom chtěli zmínit, je čistota permanentního biologicky rozložitelného steliva, které prochází dezinfekčním procesem po každém použití záchodu. Nemusíte se tedy obávat, že se vaším bytem bude linout nepříjemný zápach nebo že se v granulích budou množit bakterie. Vše bude vždy hygienicky čisté. Používáním omyvatelného steliva šetříte také vaše finance – už žádné kupování pytlů s granulemi, co vám vydrží nanejvýš měsíc, a navíc je musíte každý den vynášet kvůli silnému odéru do popelnice před domem.

Sami uvidíte, že i vaše kočka ocení čistotu, kterou jí toaleta Catgenie poskytne. V neposlední řadě jistě stojí za zmínku i jednoduché ovládání toalety, která pracuje sama bez jakékoli vaší asistence. Jediné, na co musíte pamatovat, je občasné doplňování roztoku SaniSolution, o vše ostatní se postará přístroj díky svým pohybovým čidlům a inteligentnímu programu sám. Proto neváhejte a udělejte sobě a svému vrnícímu mazlíčkovi radost zakoupením moderní kočičí toalety Catgenie, kterou si starost o svoji kočku o něco zjednodušíte.